Filters

Geselecteerde filters
Alles wissen
Ubud Centrum

Accommodatietype

Hotels per klasse

Prijs per nacht

Wijken

  • Alles tonen + Herbergen -

Beoordeling bekijken

Bezienswaardigheden

  • Alles tonen + Herbergen -

Themahotels

  • Alles tonen + Herbergen -

Hotelfaciliteiten

  • Alles tonen + Herbergen -

Kamerfaciliteiten

Lijstweergave
Fotoweergave
Filters
Populairste eerst
Sortering
  • Populairste eerst
  • Hoogste beoordeling eerst
  • Laagste prijs eerst
  • Afstand - van laag tot hoog
Hostel in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
900 m van het stadscentrum
7.2 (5 beoordelingen)
Dit comfortabele Green View Ubud Hostel Bali ligt binnen 25 minuten loopafstand van de Bukit Campuhan en beschikt over wifi in openbare gebieden.
Dit comfortabele Green View Ubud Hostel Bali ligt binnen 25 minuten loopafstand van de Bukit Campuhan en beschikt over wifi in openbare gebieden.
Gasthuis in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
200 m van het stadscentrum
7.5 (2 beoordelingen)
Dit comfortabele Kabera Bungalow 1 Ubud hotel ligt vlak bij de Jalan Kajeng en op 5 minuten wandelen vanaf Lotus Cafe en beschikt over een zwembad waar gasten een duik in kunnen nemen.
Dit comfortabele Kabera Bungalow 1 Ubud hotel ligt vlak bij de Jalan Kajeng en op 5 minuten wandelen vanaf Lotus Cafe en beschikt over een zwembad waar gasten een duik in kunnen nemen.
4 sterren Gasthuis in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
1.5 km van het stadscentrum
7.1 (67 beoordelingen)
Dit Wahyu Bungalows With Garden View Hotel Ubud met 4 sterren, dat op 20 minuten wandelafstand van het Apenwoud van Ubud ligt, biedt toegang tot bezienswaardigheden van Ubud.
Dit Wahyu Bungalows With Garden View Hotel Ubud met 4 sterren, dat op 20 minuten wandelafstand van het Apenwoud van Ubud ligt, biedt toegang tot bezienswaardigheden van Ubud.
2 sterren Gasthuis in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
900 m van het stadscentrum
7.5 (55 beoordelingen)
Dit elegante Sukma Guest House Ubud met 2 sterren ligt op maar 1 km afstand van het Apenwoud van Ubud en beschikt over een Wi-Fi in de hele accommodatie. Geniet van een ruime tuin van dit pension…
Dit elegante Sukma Guest House Ubud met 2 sterren ligt op maar 1 km afstand van het Apenwoud van Ubud en beschikt over een Wi-Fi in de hele accommodatie. Geniet van een ruime tuin van dit pension…
3 sterren Vakantiepark in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
1.2 km van het stadscentrum
Het Villa D'Bisma Ubud hotel met 3 sterren ligt in de wijk Ubud Centrum in Ubud, op afstand van 2 km van cultuurgerichte attracties, zoals het Rudana-museum.
Het Villa D'Bisma Ubud hotel met 3 sterren ligt in de wijk Ubud Centrum in Ubud, op afstand van 2 km van cultuurgerichte attracties, zoals het Rudana-museum.
Gasthuis in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
400 m van het stadscentrum
6.4 (30 beoordelingen)
Op 18 minuten lopen van het Apenwoud van Ubud, het comfortabele Ramaniya House Hotel Ubud biedt 6 kamers. Wi-Fi is beschikbaar in openbare gebieden.
Op 18 minuten lopen van het Apenwoud van Ubud, het comfortabele Ramaniya House Hotel Ubud biedt 6 kamers. Wi-Fi is beschikbaar in openbare gebieden.
3 sterren Gasthuis in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
900 m van het stadscentrum
5.0 (1 beoordeling)
Dit Widia Guest House Ubud met 3 sterren ligt op 2 km van de Goa Gajah (Olifantengrot) in de Ubud Centrum wijk van Ubud en beschikt over een eigen kunstgalerij. Het hotel met 16 kamers biedt uitzicht…
Dit Widia Guest House Ubud met 3 sterren ligt op 2 km van de Goa Gajah (Olifantengrot) in de Ubud Centrum wijk van Ubud en beschikt over een eigen kunstgalerij. Het hotel met 16 kamers biedt uitzicht…
Gasthuis in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
1 km van het stadscentrum
6.7 (3 beoordelingen)
Puri Wisnu Bungalow Hotel Ubud bevindt zich in de nabijheid van het Apenwoud van Ubud, gelegen op 17 minuten loopafstand ervandaan.
Puri Wisnu Bungalow Hotel Ubud bevindt zich in de nabijheid van het Apenwoud van Ubud, gelegen op 17 minuten loopafstand ervandaan.
4 sterren Hotel in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
800 m van het stadscentrum
5.7 (7 beoordelingen)
Belvilla Ratna Resort Ubud Palacenearubud Palace met 60 kamers ligt op 11 minuten loopafstand van de Markt voor Traditionele Kunst van Ubud en beschikt over een restaurant. Dit comfortabele 4…
Belvilla Ratna Resort Ubud Palacenearubud Palace met 60 kamers ligt op 11 minuten loopafstand van de Markt voor Traditionele Kunst van Ubud en beschikt over een restaurant. Dit comfortabele 4…
2 sterren Hotel in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
900 m van het stadscentrum
7.4 (6 beoordelingen)
Bejraee Kumar Guest House Ubud in de wijk Ubud Centrum van Ubud is een geweldige plek om te verblijven en ligt op ongeveer 25 minuten te voet van de Bukit Campuhan. Het hotel beschikt tevens over een…
Bejraee Kumar Guest House Ubud in de wijk Ubud Centrum van Ubud is een geweldige plek om te verblijven en ligt op ongeveer 25 minuten te voet van de Bukit Campuhan. Het hotel beschikt tevens over een…
Hostel in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
1.2 km van het stadscentrum
4.6 (20 beoordelingen)
Dit comfortabele Hotel O Pondok Tulasi Hostel Near Monkey Forest Ubud is op 14 minuten loopafstand van de Markt voor Traditionele Kunst van Ubud gelegen en beschikt over een picknickplaats en diverse…
Dit comfortabele Hotel O Pondok Tulasi Hostel Near Monkey Forest Ubud is op 14 minuten loopafstand van de Markt voor Traditionele Kunst van Ubud gelegen en beschikt over een picknickplaats en diverse…
3 sterren Bed & Breakfast in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
500 m van het stadscentrum
7.4 (75 beoordelingen)
Dit comfortabele Semujan Bungalow Ubud hotel is voorzien van een terras, op 5 minuten wandelen van de Markt voor Traditionele Kunst van Ubud. Deze bed en breakfast met 3 sterren heeft uitzicht op de…
Dit comfortabele Semujan Bungalow Ubud hotel is voorzien van een terras, op 5 minuten wandelen van de Markt voor Traditionele Kunst van Ubud. Deze bed en breakfast met 3 sterren heeft uitzicht op de…
3 sterren Hotel in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
1.1 km van het stadscentrum
5.8 (11 beoordelingen)
Dit White House Ubud Hotel met 3 sterren zorgt voor snelle toegang tot het Apenwoud van Ubud, gelegen op 10 minuten lopen.
Dit White House Ubud Hotel met 3 sterren zorgt voor snelle toegang tot het Apenwoud van Ubud, gelegen op 10 minuten lopen.
Bed & Breakfast in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
600 m van het stadscentrum
4.0 (2 beoordelingen)
Gasten van Aswa'S House Bed and Breakfast Ubud kunnen gemakkelijk de Pasar Ubud bereiken, gelegen binnen 5 minuten loopafstand ervan.
Gasten van Aswa'S House Bed and Breakfast Ubud kunnen gemakkelijk de Pasar Ubud bereiken, gelegen binnen 5 minuten loopafstand ervan.
2 sterren Hotel in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
200 m van het stadscentrum
Gelegen op alleen 1 km van het Apenwoud van Ubud heeft het Oyo 91208 Suana Guest House Ubud met 2 sterren 60 kamers.
Gelegen op alleen 1 km van het Apenwoud van Ubud heeft het Oyo 91208 Suana Guest House Ubud met 2 sterren 60 kamers.
3 sterren Gasthuis in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
600 m van het stadscentrum
3.0 (14 beoordelingen)
Het comfortabele Wonder-Land Villa Ubud hotel met 3 sterren in de wijk Ubud Centrum van Ubud is een geweldige plek om te verblijven en ligt binnen 15 minuten lopen van het Apenwoud van Ubud. Het…
Het comfortabele Wonder-Land Villa Ubud hotel met 3 sterren in de wijk Ubud Centrum van Ubud is een geweldige plek om te verblijven en ligt binnen 15 minuten lopen van het Apenwoud van Ubud. Het…
Gasthuis in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
600 m van het stadscentrum
Bij Mundeh Ubud Homestay hotel heeft u snelle toegang tot het Fair Warung Bale, gelegen op 6 minuten loopafstand.
Bij Mundeh Ubud Homestay hotel heeft u snelle toegang tot het Fair Warung Bale, gelegen op 6 minuten loopafstand.
3 sterren Hotel in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
800 m van het stadscentrum
Mahadana Tranquil Hotel Ubud is gelegen op ongeveer 25 minuten te voet van het Apenwoud van Ubud en ongeveer 1 km van de Pasar Ubud Markt.
Mahadana Tranquil Hotel Ubud is gelegen op ongeveer 25 minuten te voet van het Apenwoud van Ubud en ongeveer 1 km van de Pasar Ubud Markt.
Gasthuis in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
2.2 km van het stadscentrum
River Side Guest House Ubud bevindt zich in de wijk de Ubud Centrum wijk, op 2 km van culturele bezienswaardigheden, zoals het Setia Darma-museum van Maskers en Poppen.
River Side Guest House Ubud bevindt zich in de wijk de Ubud Centrum wijk, op 2 km van culturele bezienswaardigheden, zoals het Setia Darma-museum van Maskers en Poppen.
Gasthuis in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
1.2 km van het stadscentrum
Het comfortabele Ariani Bungalows Ubud hotel is gelegen op sechts 20 minuten te voet van de Pasar Ubud Markt en op ongeveer 1 km verwijderd van het Paleis van Ubud. Gasten kunnen genieten van een…
Het comfortabele Ariani Bungalows Ubud hotel is gelegen op sechts 20 minuten te voet van de Pasar Ubud Markt en op ongeveer 1 km verwijderd van het Paleis van Ubud. Gasten kunnen genieten van een…

Green View Ubud Hostel Bali

Hostel in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
900 m van het stadscentrum

Kabera Bungalow 1

Gasthuis in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
200 m van het stadscentrum

Wahyu Bungalows With Garden View

4 sterren Gasthuis in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
1.5 km van het stadscentrum

Sukma Guest House

2 sterren Gasthuis in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
900 m van het stadscentrum

Villa D'Bisma

3 sterren Vakantiepark in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
1.2 km van het stadscentrum

Ramaniya House

Gasthuis in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
400 m van het stadscentrum

Widia Guest House

3 sterren Gasthuis in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
900 m van het stadscentrum

Puri Wisnu Bungalow

Gasthuis in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
1 km van het stadscentrum

Belvilla Ratna Resort Ubud Palacenearubud Palace

4 sterren Hotel in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
800 m van het stadscentrum

Bejraee Kumar Guest House Ubud

2 sterren Hotel in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
900 m van het stadscentrum

Hotel O Pondok Tulasi Hostel Near Monkey Forest

Hostel in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
1.2 km van het stadscentrum

Semujan Bungalow

3 sterren Bed & Breakfast in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
500 m van het stadscentrum

White House Ubud

3 sterren Hotel in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
1.1 km van het stadscentrum

Aswa'S House

Bed & Breakfast in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
600 m van het stadscentrum

Oyo 91208 Suana Guest House

2 sterren Hotel in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
200 m van het stadscentrum

Wonder-Land Villa

3 sterren Gasthuis in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
600 m van het stadscentrum

Mundeh Ubud Homestay

Gasthuis in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
600 m van het stadscentrum

Mahadana Tranquil

3 sterren Hotel in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
800 m van het stadscentrum

River Side Guest House

Gasthuis in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
2.2 km van het stadscentrum

Ariani Bungalows

Gasthuis in Ubud Centrum, Ubud, Indonesië
1.2 km van het stadscentrum